Grupa modlitwy świętego Ojca Pio wyruszyła na XIX wielkopostny dzień skupienia grup modlitwy świętego Ojca Pio

Tradycyjnie jak co roku, nasza grupa modlitwy świętego Ojca Pio wyruszyła na XIX wielkopostny dzień skupienia grup modlitwy świętego Ojca Pio z całego regionu Śląska do parafii pod wezwaniem Świętego Mikołaja w Kozłowie koło Gliwic.

Stary kościół z przełomu XI i XII wieku. Ciekawostką jest to że dzwon o nazwie „Urban”, pamięta czasy Bitwy pod Grunwaldem. Mały kościółek, ale pomieścił około 350 czcicieli św. Ojca Pio. Piękne powitanie wszystkich grup przez proboszcza Mikołaja Skawińskiego i rozpoczęliśmy nasze czuwanie modlitewne razem z Świętym Ojcem Pio. Najpierw godzinkami o o. Pio, później droga krzyżowa, konferencja na temat duchowości świętego o. Pio następnie modlitwa Anioł Pański i Mszą Święta. O 15:00 była Koronka do Miłosierdzia Bożego i o 16:00 błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem, które zakończyło tegoroczny dzień skupienia.