PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

20 – 27.01.2019

________________________________________________________________________________

­­­­

Sobota – 19.01.2019 – św. Józefa Sebastiana Pelczara

17.00  Wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi

18.00  Do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze, wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej w intencji Romualda Rożka z okazji 55 rocznicy urodzin oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny (TD)

Niedziela – 20.01.2019 – II Niedziela Zwykła

7.00    Do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze, wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej w intencji Aleksandry Dzikiewicz z okazji 50 rocznicy urodzin oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny (TD)

8.30  Za + Urszulę Kuźnik we wspomnienie urodzin

10.00  Za ++ Edytę Krupińską w 1 rocznicę śmierci, męża Stanisława

11.30  Do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, opiekę Matki Bożej w intencji Danuty i Józefa Perz z okazji 50 rocznicy ślubu  oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny (TD)

15.00  Do Ducha Św. w intencji dzieci przyjmujących chrzest, ich rodziców i chrzestnych

16.00  Koncert organowy „kolęda przez świat”

17.00  Za + Edwarda Baran w 1 rocznicę śmierci

Poniedziałek – 21.01.2019

8.00   Za ++ rodziców Annę i Jana Kania

18.00 1. Za ++ Halinę Brykalską w 1 rocznicę śmierci, męża Jana

2. Za ++ dziadków: Marię i Ludwika Paszek, Franciszkę i Ludwika Kołoch, Elżbietę i Alojzego Tkocz, Matyldę i Augustyna Piecha

Wtorek – 22.01.2019

8.00   1. Za + Romana Pala we wspomnienie urodzin

2. Za ++ Zofię Karcz w 12 rocznicę śmierci, męża Jana i dzieci

18.00 Za + Mariana Grzymskiego w 1 rocznicę śmierci

Środa – 23.01.2019

8.00   Za ++ Gerarda Buszka, żonę Różę

18.00  1. Za + Józefa Wałach w 1 rocznicę śmierci

2. Za ++ Tadeusza Podrzuczek, Aleksandrę i Marka

Czwartek – 24.01.2019 – św. Franciszka Salezego

8.00   1. Za ++ Jadwigę Herda w 4 rocznicę śmierci, rodziców Monikę i Jana Jasiek, siostrę Marię, brata Emila, Annę i Jana Herda, pokrewieństwo z obu stron

2. Za ++ Gertrudę i Alfonsa Piecha, dziadków z obu stron

17.00  Do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze, wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej w intencji Alinę Królak z okazji 60 rocznicy urodzin oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny (TD)

Piątek – 25.01.2019 – Święto Nawrócenia św. Pawła, Apostoła

8.00   Za ++ Józefa Fulka w 22 rocznicę śmierci, żonę Gertrudę i z rodzin naszych kapłanów

18.00 1. XXX – dniowa za zmarłych: Grzegorz Bielec, Anna Morcinek, Weronika Bielec, Wanda Nadzieja, Bogdan Rzodkiewicz, Eugenia Blacha, Eryk Trocha, Joachim Dyrbuś, Agnieszka Wieczorek, Aniela Frȍhlich, Walter Weirauch, Hildegarda Adamczyk, Anna Surowiec

2. Za ++ Klarę Cyroń, córkę Zofię

Sobota – 26.01.2019 – św. biskupów: Tymoteusza i Tytusa

8.00    1. Za + Wiesława Góreckiego – od pracowników Wydziału Spraw Społecznych i Zarządzania Kryzysowego

2. Za + Leona Bałos w 29 rocznicę śmierci

17.00  Wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi

18.00  Do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze, wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej w intencji Zbigniewa Kwasiborskiego z okazji 50 rocznicy urodzin oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny (TD)

Niedziela – 27.01.2019 – III  Niedziela Zwykła

7.00  Za + Walerię Suchoń – od córki Janiny z mężem i rodziną

8.30  W intencji tych, którzy przyjęli kapłana po kolędzie

10.00  Za + Adama Stankiewicza w 3 rocznicę śmierci

11.30  Do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze, wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej w intencji Janiny Marcol z okazji 70 rocznicy urodzin oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny (TD

15.00  Do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze, wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej w intencji Marzanny Wijas z okazji 50 rocznicy urodzin oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny (TD

16.00  Koncert kolęd w wykonaniu Orkiestry Miejskiej „Dębieńsko”

17.00  Do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze, opiekę Matki  Bożej  Fatimskiej w intencji ks. Bartłomieja Dylonga z okazji kolejnej rocznicy urodzin – od Parafian (TD)

***************

1. Za ofiary złożone na potrzeby naszej parafii składamy serdeczne Bóg zapłać!

2. Dzisiaj o godz. 16.00 zapraszamy na koncert organowy „kolęda przez świat” w wykonaniu Tomasza Pasławskiego.

3. W środę o godz. 16.00 w salce odbędzie się spotkanie Grupy Modlitewnej o. Pio.

4. Wyjazd na „Panamę na Śląsku” odbędzie się w sobotę o godz. 18.00 z parkingu przy kościele.

5. W niedzielę o godz. 8.30 zostanie odprawiona Msza Św. dziękczynna w intencji Parafian, którzy przyjęli kapłana po kolędzie, o godz. 16.00 zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu Orkiestry Miejskiej „Dębieńsko”, a o godz. 17.00 na Mszę Św. w intencji ks. Bartłomieja z okazji kolejnej rocznicy urodzin.

6. Są jeszcze wolne miejsca na wyjazd 3 lutego do kościoła św. Anny w Zabrzu na spektakl o bł. Anieli Salawie przygotowany przez ks. Marcina Wojtczaka. Koszt 10 zł, zapisy w kancelarii.

7. Również w kancelarii w cenie 20zł można nabyć leszczyński kalendarz ślepy. Więcej informacji o tym, co to takiego w przyszłą niedziele.

8. W najnowszym „Gościu Niedzielnym” przeczytamy m. in. o wyzwaniach polskiego katolika oraz znajdziemy obrazek z modlitwą dziadków za wnuki, a za tydzień zostanie dołączona płyta z filmem „Bóg nie umarł 2”. W „Małym Gościu” znajdziemy obrazek z modlitwą za babcie i dziadka, a także przeczytamy o tym, jak zdobyć Mount Everest.