ODWIEDZINY DUSZPASTERSKIE RODZIN 2018/2019

(w soboty oraz w dniach 27, 28, 29 i 30.12 – o 10.00,
w niedziele i od poniedziałku do piątku – o 15.00;
w blokach – od ostatniej klatki)

Sobota, 01-12-2018, godz. 10.00

1 – Sportowa 2
2 – Sportowa 4
3 – Sportowa 6
4 – Broniewskiego 14 i Wyszyńskiego 4

Niedziela, 02-12-2018, godz. 15.00

1 – Żeromskiego 1
2 – Żeromskiego 3
3 – Konopnickiej 5 i 4

Poniedziałek, 03-12-2018, godz. 15.00

1 – Dworcowa 3, 3A i 1
2 – Dworcowa 3B, 3C i 5

Wtorek, 04-12-2018, godz. 15.00

1 – Dworcowa 9, 9A i 7
2 – Dworcowa 9B, 9C i 11

Środa, 05-12-2018, godz. 15.00

1 – Broniewskiego 1
2 – Broniewskiego 8 i 6

Czwartek, 06-12-2018, godz. 15.00

1 – Broniewskiego 9 D-A
2 – Broniewskiego 9 H-E
3 – Pola 6 i Chopina 6

Piątek, 07-12-2018, godz. 15.00

1 – Mostowa 2
2 – Mostowa 4
3 – Mostowa 6

Niedziela, 09-12-2018, godz. 15.00

1 – Broniewskiego 10 i 5
2 – Broniewskiego 12 i 7
3 – Wyszyńskiego 2 i 1

Poniedziałek, 10-12-2018, godz. 15.00

1 – Morcinka 9 i 1
2 – Morcinka 6 i 4

Wtorek, 11-12-2018, godz. 15.00

1 – Chopina 4A i Chopina 2A
2 – Chopina 4B i Chopina 2B

Środa, 12-12-2018, godz. 15.00

1 – Morcinka 3
2 – Morcinka 5

Czwartek, 13-12-2018, godz. 15.00

1 – Tetmajera 1
2 – Tetmajera 4
3 – Tetmajera 6

Piątek, 14-12-2018, godz. 15.00

1 – Ligonia 12, 10, 8 i Poprzeczna 3, 2, 1
2 – Krótka 1 i Konopnickiej 3
3 – Krótka 2

Sobota, 15-12-2018, godz. 10.00

1 – Konopnickiej 6 i Krzywa 4
2 – Broniewskiego 3
3 – Tuwima 8 i 1
4 – Tetmajera 2 i Tuwima 6

Niedziela, 16-12-2018, godz. 15.00

1 – Pola 2
2 – Pola 4
3 – Moniuszki

Poniedziałek, 17-12-2018, godz. 15.00

1 – Ligonia 5 i 3
2 – Ligonia 9 i 7

Wtorek, 18-12-2018, godz. 15.00

1 – Konopnickiej 2
2 – Ogrodowa 13-2

Środa, 19-12-2018, godz. 15.00

1 – Morcinka 2
2 – Jagiellońska 2, 1, Konopnickiej 1, Ogrodowa 1

Czwartek, 20-12-2018, godz. 15.00

1 – Plac Grunwaldzki
2 – Plac Kopernika 8-1
3 – Plac Matejki

Piątek, 21-12-2018, godz. 15.00

1 – Reymonta 4
2 – Miarki 2, 1 i Reymonta 1
3 – Miarki 4 i Reymonta 3, 2

Czwartek, 27-12-2018, godz. 10.00

1 – Rybnicka 70 (od końca)
2 – Polna 11, 9, 5, 4, 2 i Nowy Dwór
3 – Żorska (od początku)
4 – Żorska (od końca)

Piątek, 28-12-2018, godz. 10.00

1 – Lompy (od początku)
2 – Lompy (od końca)
3 – Powstańców 1-29B
4 – Powstańców 63A-31

Sobota, 29-12-2018, godz. 10.00

1 – Powstańców 34-2
2 – Powstańców 62-36
3 – Powstańców 105-65
4 – Odległa i Rogowa

Niedziela, 30-12-2018, godz. 15.00

1 – Piłsudskiego (od końca)
2 – Św. Antoniego (od końca)
3 – Górnośląska (od końca)

*** 2019 ***

Sobota, 01-12-2018, godz. 10.00

Środa, 02-01-2019, godz. 15.00
1 – Sienkiewicza 2 i 1
2 – Sienkiewicza 4 i 3

Czwartek, 03-01-2019, godz. 15.00

1 – Krzywa 3, 2, 1
2 – Rybnicka 52-40 i Polna 12, 8
3 – Plac Dunikowskiego

Piątek, 04-01-2019, godz. 15.00

1 – Orzeszkowej 2 i 1
2 – Orzeszkowej 4 i 3

Sobota, 05-01-2019, godz. 10.00

1 – Ks. Pojdy 102, 82, 80 i 70 łącznie
z Czereśniową i Ks. Popiełuszki
2 – Ks. Pojdy 42B, 42, 58 i Dąbrowy, Mieszka I, Przedszkolna i Pawlasa
3 – Broniewskiego 2 i Dąbrowskiego 1
4 – Broniewskiego 4 i Dąbrowskiego 2

Poniedziałek, 07-01-2019, godz. 15.00

1 – Ks. Pojdy 35A (segment 4, 3, 2, 1)
2 – Ks. Pojdy 35A (segment 9, 8, 7, 6, 5)

Wtorek, 08-01-2019, godz. 15.00

1 – Bpa Pluty, Słowiańska i Ks. Dłucika
2 – Błękitna (od końca)

Środa, 09-01-2019, godz. 15.00

1 – Ks. Pojdy 168A i Narutowicza (od końca)
2 – Ks. Pojdy 147-115 i Jasna

Czwartek, 10-01-2019, godz. 15.00

1 – Ks. Pojdy 33-1
2 – Ks. Pojdy 40-2
3 – Willowa 23-44 i Leszczyńska

Piątek, 11-01-2019, godz. 15.00

1 – Dworcowa 125-98
2 – Sikorskiego 34-2
3 – Armii Krajowej i Ks. Pojdy 75-35

Sobota, 12-01-2019, godz. 10.00

1 – Brzozowa (od końca)
2 – Sosnowa i Świerkowa
3 – Sikorskiego 27-7 i Tylna (od początku)
4 – Bieli 82 i Rybnicka 97-53

Niedziela, 13-01-2019, godz. 15.00

1 – Ks. Pojdy 106-166
2 – Ks. Pojdy 194-168
3 – Ks. Pojdy 111-77 i Ks. Musiała

Poniedziałek, 14-01-2019, godz. 15.00

1 – Ligonia 11D, 11C, 11B
2 – Ligonia 11A, 11

Wtorek, 15-01-2019, godz. 15.00

1 – Daszyńskiego (od końca)
2 – Piekarnicza (od końca)

Środa, 16-01-2019, godz. 15.00

1 – Pierchały (od końca)
2 – Ligonia 6, 4, 2 i 1

Czwartek, 17-01-2019, godz. 15.00

1 – Ligonia 14D, 14C, 14B
2 – Ligonia 14A, 14

Sobota, 20-01-2019, godz. 10.00

Kolęda dodatkowa

Odwiedziny Duszpasterskie 2018/2019

Intencje na dziś

Kancelaria parafialna

Poniedziałki i Piątki:

8.30 - 11.00 i 16.00 - 18.00

Wtorki, Środy, Czwartki:

16.00 - 18.00

Soboty, Niedziele i święta:

nieczynne

W lipcu i sierpniu: Poniedziałki, Środy i Piątki:

16.00 - 18.00