Ogłoszenia parafialne

01.  Za ofiary złożone na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne składamy serdeczne „Bóg zapłać”!

02.  Zachęcamy do udziału w codziennych nabożeństwach różańcowych: od poniedziałku do piątku po mszach św. wieczornych, w soboty o 17.00, a w niedziele o 16.00. W czwartek poświęcimy różańce dzieciom pierwszokomunijnym. W sobotę o 17.00 zapraszamy na różaniec wynagradzający ku czci Niepokalanego Serca N. M. P.

03.  W środę o godz. 18.00 zostanie odprawiona msza św. w intencji członków Franciszkańskiego Zakonu Świeckich z okazji ich Święta Patronalnego.

04.  W czwartek po mszach świętych uczcimy relikwie św. Franciszka, a w piątek – św. Siostry Faustyny.

05.  W tym tygodniu przypadają I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Dodatkowa okazja do spowiedzi będzie w piątek od godz. 15.00 do 18.00.

06.  Chorych i starszych wiekiem Parafian odwiedzimy z posługą sakramentalną w sobotę do południa.

07.  W sobotę odbędą się także archidiecezjalne pielgrzymki: nauczycieli, katechetów i pracowników oświaty – do Piekar Śląskich oraz Żywego Różańca – do Katedry w Katowicach.Więcej informacji na plakatach w gablotce.

08.  W październiku będziemy przyjmować intencje mszalne na rok 2019 – wyłącznie za żyjących (urodzinowe, rocznicowe i jubileuszowe), a od poniedziałku 5 listopada – za zmarłych.

09.  20 października w sobotę zapraszamy wszystkich na pielgrzymkę do Palowic w formie pieszej, rowerowej, biegowej i autokarowej. Szczegóły w przyszłym tygodniu.

10.  W najnowszym „Gościu Niedzielnym”, przeczytamy m. in. o wizycie papieża Franciszka na Litwie, a za tydzień będzie dołączony film „Sprawa Chrystusa”.

Można też nabyć miesięcznik parafialny „Nasz kościół”.

Odwiedziny Duszpasterskie 2018/2019