Wyjazd na spektakl o błogosławionej Anieli Salawie do parafii św. Anny w Zabrzu

3 lutego leszczyńscy parafianie wraz z księdzem proboszczem udali się na krótki, ale jakże bogaty w treści wyjazd. Pierwsze kroki postawili w sanktuarium Matki Bożej z Lourdes w Kochłowicach, gdzie tamtejszy proboszcz skierował kilka słów o Słudze Bożym Wilhelmie Plucie, a później udali się tuż obok do parafialnego kościoła Trójcy Przenajświętszej, aby zobaczyć chrzcielnicę, przy której został ochrzczony. Głównym celem wyjazdu była parafia św. Anny w Zabrzu, w której odbył się spektakl o błogosławionej Anieli Salawie w reżyserii księdza Marcina Wojtczaka pochodzącego z naszej parafii.  Po spektaklu na wszystkich czekał słodki poczęstunek, który był okazją do podzielenia się refleksjami na temat przedstawienia.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *